Peněženka Arbolet Peněženka Arbolet


Facebook   Twitter   Linkedin

 • Datum zahájení: 23.11.2015
 • Provozovatel: Arbolet Corp.
 • Web: https://arbolet.net
 • Web v češtině: ano
 • Kryptoměny: Bitcoin (BTC).
 • Fiat měny: nelze (lze si ovšem zafixovat kurz BTC do aKč a dalších měn)
 • Možnosti vkladů / výběrů: Bitcoin (BTC)
 • Ověření totožnosti: není

Arbolet - peněženka


Arbolet provozuje největší česko-slovenskou Bitcoinovou peněženku. Respektive 2 peněženky. Umožňuje mít prostředky uložené klasicky v Bitcoinech nebo zafixované v aKč (Arbo Kč). Arbolet se rozvíjí a postupně se přidávají i další peněženky, např. aEUR, aUSD, aPLN...

Arbo Kč peněženka je také podložená Bitcoiny, nicméně kurzové riziko na sebe bere Arbolet, tedy volatilita Bitcoinu Vám může být ukradená. Vždy když zaplatíte z aKč peněženky nějakou částku, přepočte se Vám aktuální kurz aKč na BTC. A naopak, pokud si pošlete nějakou částku v BTC na svou peněženku, převede se Vám to dle aktuálního kurzu na aKč a pak se již částka nemění. Jinými slovy využíváte kryptoměnové svobody a zároveň máte přesný zůstatek na účtu v aKč.

Kurz Arboletu se bere z mega burzy Bitstamp.

Na aKč peněženku však nemůžete poslat peníze rovnou z běžného bankovního účtu, musíte nejprve převést peníze na Bitcoin (přes směnárnu či burzu) a Bitcoin pak přeposlat do Arboletu. A to samé platí pro výběr v opačném sledu.

Momentálně Arbolet podporuje pouze Bitcoin, ale v budoucnu se plánují přidat další kryptoměny.


Arbolet - komunita


Arbolet klade vysoký důraz na anonymitu a bezpečnost. Nikdy neprozradí a neptá se na Vaší totožnost. Samotní provozovatelé jsou anonymní a webovky jsou provozovány ze zahraničí, aby na ně české úřady nedosáhly. Komunita kolem Arboletu roste a v lednu 2018 měla necelých 20 000 uživatelů.

Arbolet umožňuje dvoufázové zabezpečení 2FA, zabezpečení transakcí PINem, Dědické právo (pokud se dlouho nepřihlásíte, pošlou se přístupové údaje a info emailem třeba Vaší rodině, přátelům atd. Vše si můžete nastavit v administraci.).

Arbolet má obrovské ambice do budoucna a usilovně na tom pracuje. Jeho cílem je vytvořit alternativní svět bez bank a šmírování státu. Svět, kde lidé budou platit za zboží a služby kryptoměnama.

Můžete poslat peníze jinému uživateli Arboletu a to zcela zdarma a bez poplatku. Platba je připsána ihned.

Na webovkách Arboletu najdete také spoustu článků, obrázky a filmy ze světa kryptoměn, členský bazar, kvízy, fórum atd.


Arbolet - investice


Arbolet nabízí také zhodnocení Vašich finančních prostředků. Peníze vydělává ve světě kryptoměn. Třeba arbitráží na burzách. Existuje několik burz a kurzy jsou často rozdílné. Arbolet nakoupí na jedné burze a prodá na jiné. Vyhledává zajímavé investiční příležitosti a investuje i do vlastních projektů.

K dispozici je několik vrstev a na každé je jiné zhodnocení. Aby jste však dosáhli na vyšší vrstvu, musíte se vzdělávat v oblasti kryptoměn a splnit určité podmínky. Je to geniální tah. Jednak se zapojíte do komunity, dozvíte se spoustu informací o kryptoměnách, získáte důvěru v Arbolet a pochopíte o co mu vlastně jde a proč je anonymní.

A jaké zhodnocení vlastně Arbolet nabízí? To si zjistěte sami...https://arbolet.net.Výhody a nevýhody Arboletu

 • Bezkonkurenční BTC peněženka kompletně v češtině.
 • aKč peněženka (se zafixovaným kurzem) podložená Bitcoinem.
 • Investiční vrstvy se zajímavým zhodnocením.
 • Největší Česká a Slovenská komunita okolo kryptoměn.
 • Spoustu článků, rad a tipů z oblasti kryptoměn.
 • Vznikající vnitřní ekosystém.
 • Zabezpečení účtu: 2FA, PIN, Dědické právo

Arbolet

Podrobnou recenzi Arboletu najdete také na stránce www.1arbolet.cz.


Hardwarové (USB trezory):


Softwarové:


Papírové:


Peněženky jsou seřazeny podle abecedy, nikoliv dle doporučení.

Dostupný počet kryptoměn


Facebook   Twitter   Linkedin