Bitradio (BRO)


Facebook   Twitter   Linkedin


Jak funguje Bitradio?


Bitradio je kryptoměna a platforma, která se zaměřuje na poslech rádia přes internet. Jednoduše posloucháte svou oblíbenou rádiovou stanici a ještě za to dostáváte zaplaceno v kryptoměně Bitradio.

V nabídce najdete přes 30 000 rozhlasových stanic z celého světa. Z České republiky je tam přes 70 stanic. Viz seznam: https://www.bitrad.io/country/Czech%20Republic/.

Každou hodinu se rozdělí mezi všechny posluchače 120 BRO (4 BRO za blok). To kolik dostanete, záleží na tom, kolik lidí zrovna poslouchá rádio. Každé 2 hodiny musíte vyplnit kontrolní CAPTCHA kód.

Z jedné IP adresy lze poslouchat (vydělávat) až ze 4 rádií.

Bitradio funguje na Blockchainu, bloky se generují po 120 sekundách. Na ověřování se používá metoda PoS (Proof of Stake).

Ročně vznikne 1 314 000 nových mincí. Každý vytěžený blok generuje odměnu 0,5 BRO pro normální Stakery, 0,5 BRO pro Masternode a 4 BRO pro posluchače rádia (celkem 5 BRO).

Minimální transakční poplatek je stanoven na 0,0001 BRO.

Bitradio nabízí i 3-úrovňový referral systém za přivedení nových lidí. (Zisky z úrovní: 5% - 2,5% - 1%).

Bitradio provozuje Německá firma se sídlem v Nürnbergu.


Bitradio a Staking


Pokud ponecháte svou peněženku otevřenou pro Staking, čímž budete pomáhat udržovat stabilitu a decentralizaci sítě, budete dostávat odměnu 0,5 BRO za každý vytěžený blok.

Pokud budete mít více jak 2500 BRO, můžete provozovat Masternodes, kde je také odměna 0,5 BRO.

Protože každý vytěžený blok dává stejnou odměnu pro normální Stakery i pro Masternodes, je vhodné to přepínat podle výhodnosti (váhy v síti), pokud máte přes 2500 BRO.

Aby vaše mince začali vydělávat musí splnit "mature time", který činí 8 hodin.

Orientační info - pokud budete stakovat s cca 1500 BRO, budete dostávat odměnu cca 1x denně. Záleží totiž na celkové váze vašich mincí vs celkový počet stakovaných mincí v síti.

Roční zhodnocení je cca 10 procent.Výhody a nevýhody Bitradio

  • Možnost vydělávat Stakingem.
  • Platí Vás za poslouchání rádia přes internet.